Kto sme?

“Spoločnosť JS Group patrí od roku 2000 medzi najvýznamnejších promotérov v strednej a východnej Európe. Okrem koncertov svetových hviezd a veľkých firemných akcií usporiadúva predovšetkým svetové výstavy, ktorých cieľom je nielen návštevníkov pobaviť, ale tiež im poskytnúť nové poznatky a informácie.

Vďaka svetovým výstavám ako je Titanic, Body the Exhibition, Tutanchamon, Múmie sveta a poklad Inkov, ktoré firma JVS Group priviezla do Českej republiky, na Slovensko, do Poľska a do Maďarska, si JVS Group vybudovala na trhu veľmi silnú pozíciu a stala sa synonymom úspešných a zároveň zaujímavých výstav pre celú rodinu. Na všetky svoje výstavy pozýva JVS Group tiež študentov základných a stredných škôl, pre ktorých sú výstavy vhodným doplnením učiva.

V roku 2016 firma JVS Group sama vstúpila na svetový trh veľkých rodinných výstav a v spolupráci s americkým múzeom a vzdelávacím centrom Cosmosphere postavila veľkolepú výstavu Cosmos Discovery mapujúcu pilotované kozmické lety od prvých snov o hviezdach až po súčasné a plánované misie do kozmu. S toutu jedinečnou výstavou, ktorá v Európe nemá obdoby, JVS Group už oslovilo návštevníkov v Česku, na Slovensku, V portugalsku a Taliansku.

Popri veľkých rodinných výstavách firma JVS Group každoročne usporiadúva koncerty svetových hviezd, ako sú Ennio Morricone, Hans Zimmer, Mireille Mathieu, Lara Fabian, Paul Anka, Ringo Starr, Jean Michel Jarre, Bonie Tyler, Tonny Bennet a mnoho ďalších, ale tiež baletné predstavenia Royal Moscow Balletu a detský Muzikál Máša a Medveď.

V současnosti má firma JVS Group stále zastúpenie na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku.”